torebki ozdobne gim3kce.pl » Bez kategorii
Bez kategorii

Webkinz Różowy Pudel

Odkryj wirtualny świat z Webkinz zwierzęta. Zwierząt Webkinz się ze specjalnym kodem Internet, aby Twoje dzieckoWłaścicieli zwierząt domowych można nazwać to, sprawiają, że dom, a nawet grać w gry.

Różowy Pudel środków 10 „Nie zalecane dla dzieci poniżej 3.Minimum Obsługiwane przeglądarki:..

Windows – Internet Explorer

6, Netscape 7.2, Firefox 1.0, AOL Explorer 1.5 McIntosh – Safari 1.2.3, Internet

Explorer 5.2.3, Fire Fox 1.5, . High-speed Internet Wymagane, Monitor Rozdzielczość